Polski film dokumentalny o medycznej marihuanie [WIDEO]

Trwają ostatnie prace nad ukończeniem niezależnego filmu dokumentalnego na temat medycznej marihuany. “Podziemie Nadziei” to nazwa dokumentu przedstawiającego absurdalne prawo, które zabrania ciężko chorym pacjentom dostępu do leków opartych na medycznej marihuanie.

Pomimo ogromnych ilości międzynarodowych badań potwierdzających skuteczność leczenia ciężkich chorób cywilizacyjnych medyczną marihuaną dostęp do tego rodzaju preparatów jest wciąż blokowany. Dokument reżyserii Jana Bluz przedstawia historie pacjentów, aktywistów, naukowców i lekarzy, którzy nie boją są głośno mówić o tym, że marihuana nikogo nie zabiła, a wręcz przeciwnie – ocaliła już życie setkom ludzi. Jak zapowiadają twórcy dokumentu premiera już niebawem, a tym czasem zapraszają do obejrzenia zwiastunu.

Biohemp - pełne spectrum, full spectrum, olejki CBD, CBD oli

Redakcja
Redakcja

Redakcja

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody właściciela portalu zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

66 − = 60