Patronujemy Festiwalowi Wibracje!

Już 7 czerwca rozpocznie się 2. edycja Festiwalu Wibracje. To 4 dniowe spotkanie z wiedzą, zabawą i koncertami. Tematy Wibracji są: zdrowie, rozwój osobisty, ekologia i wiele innych ciekawych tematów.

Ośrodek i teren Festiwalu położone są w cichej oraz zielonej okolicy Serocka k. Warszawy, nad wodami Zalewu Zegrzyńskiego. Ubiegłoroczny Festiwal przyciągnął 2 500 osób. W tym roku przez 4 dni organizatorzy spodziewają się ponad 4 000 uczestników! Na 6 scenach wystąpi 80 prelegentów, wystawców oraz muzyków.

Biohemp - pełne spectrum, full spectrum, olejki CBD, CBD oli

W programie:

  • 80 prelegentów z Polski i zagranicy
  • 100 godzin wykładów
  • 50 godzin warsztatów
  • Koncerty i ogniska
  • Zajęcia dla dzieci
  • Joga i medytacja
  • Prezentacje i stoiska związane z medyczną marihuaną
  • Muzyka i taniec
  • … a do tego dużo radości, integracji i miłości

Formuła festiwalu

Wibracje to wydarzenie łączące cechy festiwalu, wystawy, targów, konferencji, koncertów i zajęć interaktywnych. Spotkania prowadzone są przez najlepszych fachowców, pracowników naukowych, muzyków o ugruntowanej etyce i wiedzy.

Przez 4 dni wspólnie tworzy się przestrzeń pod rozwój osobisty, poszerzanie wiedzy, nawiązywanie nowych znajomości, a przede wszystkim miłe i swobodne spędzanie czasu w przychylnej atmosferze akceptacji.

Nasz portal marihuana.info.pl objął patronatem medialnym to niezwykłe wydarzenie. Będziemy tam z naszą ekipą promować medyczną marihuanę i świadczyć w tym zakresie wsparcie oraz konsultacje. Widzimy się już niebawem na Festiwalu Wibracje w Serocku koło Warszawy. Przybywajcie tłumnie!

Kiedy i gdzie?

7-10 czerwca 2018 (czwartek-niedziela)

Ośrodek “Green Park” w Serocku nad Zalewem Zegrzyńskim.

Program i informacje o biletach

Oficjalna strona festiwalu: www.wibracje.com.pl

Wydarzenie na FB:  web.facebook.com/wibracjefestiwalofficial

Zobacz video-zapowiedź festiwalu

[su_youtube_advanced url=”www.youtube.com/watch?v=g9zEH0UAAIE”

Redakcja
Redakcja

Redakcja

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody właściciela portalu zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

3 + 5 =