W Monachium powstanie centrum leczenia marihuaną

Niemcy idą dalej jeśli chodzi o wykorzystanie marihuany w celach leczniczych. Jakiś czas temu informowaliśmy o tym, że niemiecki rząd przyjął ustawę, która pozwala leczyć poważnie chorych medyczną marihuaną. Teraz zrobiono kolejny krok do przodu.

Rozpoczęto zbiórkę na budowę Centrum Leczenia Marihuaną, które miałoby powstać w Monachium.

Biohemp - pełne spectrum, full spectrum, olejki CBD, CBD oli

Przypomnijmy, że z dniem pierwszego marca lekarze będą mogli wypisywać poważnie chorym pacjentom leczniczą marihuanę, co ma pomóc im w leczeniu chorych osób.

Pieniądze na budowę placówki będą zbierane za pomocą platformy crowfundingowej, która powstanie w najbliższych dniach. Inicjatorem akcji jest Wenzel Cerveny, działacz na rzecz legalizacji leczniczej marihuany w Niemczech.

Zadanie będzie jednak trudne, bo na budowę centrum trzeba byłoby przeznaczyć około jednego miliona euro.

Źródło: e-niemcy.de

Redakcja
Redakcja

Redakcja

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody właściciela portalu zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

2 + 3 =