Wpływ palenia marihuany na ludzki umysł według Marka

W odpowiedziach na pytania z programu talk-show ”Na każdy temat” z 1996 roku Pan Marek Krokowski wymienia pozytywne aspekty palenia w niewielkich ilościach konopi indyjskich przed udziałem w sprawdzianach na znajomość wiedzy na dany temat. Obejrzyjcie koniecznie jak Pan Marek m.in. dzięki paleniu marihuany wygrywał w najbardziej popularnych grach telewizyjnych tamtych czasów:).

Redakcja
Redakcja

Redakcja

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody właściciela portalu zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

One thought on “Wpływ palenia marihuany na ludzki umysł według Marka

  • Avatar
    25 lutego 2017 at 15:25
    Permalink

    Konopie dają moc, są dostępne tulko, zeby marihuana medyczna weszła, była refundacja i bez problemu dostepna. Tego nam potrzeba!!!!

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

15 + = 21