Konopie Indyjskie w serialach TV :)

W związku z coraz częściej spotykaną legalizacją medycznej i rekreacyjnej marihuany na ternie USA i Kanady, telewizji producenci seriali postanowili przyciągnąć do siebie użytkowników konopi indyjskich w dość nietypowy sposób. Od tego momentu serialo-maniacy mają dostęp do produkcji telewizyjnych poświęconych całkowicie konopiom indyjskim. Jeśli nie wiedziałeś o żadnym z nich, to nic nie szkodzi. Z radością zarekomendujemy Ci trzy najlepsze seriale. 

Od dłuższego czasu w panoramie kultury nie ma seriali telewizyjnych poświęconych konopiom indyjskim. Ironicznie, mimo to pisarze i producenci występów w innych formach nie odwrócili się od tematu. Tak naprawdę, tak zwany “etap marihuany” okazał się kamieniem milowym dla wielu komedii, do tego stopnia, że niemal stał się akceptowanym modelem.
W ostatnich latach, z uwagi na boom legalnej marihuany i aktywizm konopi indyjskich, autorzy telewizyjni uwolnili się od wszelkich pozostałości nostalgii. Rozpoczęła się więc era seriali telewizyjnych o tematyce konopi indyjskich – i najwyższy już czas!

Biohemp - pełne spectrum, full spectrum, olejki CBD, CBD oli

3 – Disjointed (Rodzina w oparach)

Disjointed to sitcom Netflix, w którym Kathy Bates jest właścicielem apteki skupiającej się na konopiach indyjskich w Los Angeles, USA. Program ten ukazuje codzienne życie właściciela i jej zespołu opiekunów topów, którzy prowadzą biznes w branży konopnej i mają różne epizody z palaczami i zwariowanymi ekologami.

Disjointed to rewolucja wśród sitcomów sfilmowanych przed żywą publicznością. Chuck Lorre, jeden z twórców serii, jest seryjnym producentem sitcomów, który potrafi przedstawiać nieco nieoczekiwane tematy, takie jak uzależnienie od narkotyków, nowoczesne modele rodzinne itp. Dodajmy do tego świetną grę Kathy Bates, i oto jest: jeden z pierwszych przyjaznych rodzinie sitcomów o marihuanie.

Niektóre odcinki zagłębiają się w aspekty świata konopi indyjskich, które wydają się nie występować w serialach telewizyjnych zawierających mniej treści na temat marihuany. Aktywizm, polityka konopi indyjskich, co to znaczy być sławnym w przemyśle, poszukiwanie Matki Natury itp. W sumie Disjointed nie jest najbardziej awangardowym pokazem w historii, ale być może właśnie dlatego jest tak cenny.

2 – Time Travelling Bong (Podróżujące w czasie bongo)

Time Traveling Bong to miniserial składający się z trzech części, który pokazuje kompletnie splecione historie dwóch kuzynów, którzy odkrywają – zgadnijcie co – podróżujące w czasie bongo. Pozornie standardowy kawałek palących się akcesoriów pozwala każdemu, kto z nich pali, przeskoczyć przez przestrzeń i czas, prowadząc do fantastycznej przygody.

Nadal nie macie pewności, dlaczego ten serial telewizyjny poświęcony konopiom indyjskim powinien być wart uwagi? Zastanówcie się nad tym: bezwstydnie nastawiony na efekt upalenia program można oglądać bezpłatnie online. Ponadto, występuje w nim jedna z gwiazd Comedy Central, Ilana Glazer. Twórczyni i aktorka ulubionej “kobiecej komedii o paleniu” Broad City i utalentowana komediantka. Jeśli znasz inne projekty Glazer, z pewnością będzie to ta sama jazda.

Warto również nadmienić, że utwory fabularne z udziałem konsumentów marihuany na ogół pozostają z dala od wszystkiego, co wykracza poza (zużyte) kwestie związane z przeciętnym życiem. Zastanówcie się więc dwa razy, zanim zdecydujecie się na podróże w czasie.

1 – High Maintenance (W potrzebie)

High Maintenance to serial nieznany większości odbiorców docelowych, który jest dostępny od 2012 roku. Po udanym 6-sezonowym cyklu internetowym, zakończył się w 2015 r., a w 2016 r. został wznowiony jako pełnowymiarowy serial telewizyjny HBO.

Koncepcja jest nadal taka sama. High Maintenance podąża za “The Guy”, niezależnym facetem dostawczym, który dostarcza konopie indyjskie klientom na terenie Nowego Jorku. Jeśli kiedykolwiek mieszkaliście w kraju, w którym marihuana jest nielegalna, to coś dla Was. Ten niezwykle realistyczny i zabawny spektakl na temat konopi indyjskich z pewnością przypomni Wam o wszystkich szczegółach, które czynią relację palacz/diler niezwykłą. Drażniąca, ratująca życie, jednostronna, nieoceniona, trudna… cokolwiek to oznacza dla Ciebie i Twojego dilera marihuany.

Każdy epizod skupia się na jednym lub kilku klientach, przy czym niektórzy z nich co jakiś czas powracają. Pokazani klienci reprezentują pełne spektrum powodów, dla których chcemy nielegalnie kupować konopie indyjskie. A za ich pośrednictwem kilka odcieni znanych zachowań, które z pewnością przypomną Ci o sytuacjach, w jakich się znalazłeś.

Redakcja
Redakcja

Redakcja

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody właściciela portalu zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

− 3 = 6