KANABA FAIR #3 – Konopny piknik i targi w Warszawie!

W terminie 19-20 maja 2018 roku w Warszawie odbędą się III Targi Konopne Kanaba Fair. To wydarzenie, na którym zdecydowanie nie może nas zabraknąć! Spodziewamy się bowiem, że podobnie, jak w przypadku poprzednich edycji i tym razem poprzeczka zostanie postawiona naprawdę wysoko. Dlaczego i Wy musicie się tam znaleźć?

Letnia formuła

Kanaba Fair skupia nie tylko miłośników samej tylko konopi. To przede wszystkim wydarzenie dla osób, poszukujących nowych, naturalnych możliwości i ceniących sobie zdrowe podejście do życia. Tym razem idee te będą rosły niczym grzyby po deszczu w Zoo Markecie, przy Al. Solidarności 55, naprzeciwko praskiego ogrodu zoologicznego. Jak mówią sami organizatorzy, najbliższy weekend ma przebiegać przede wszystkim w luźnej, rodzinnej atmosferze. Stąd też pomysł na Piknik – nazwę najbliższej edycji Kanaba Fair.

Konopne spektrum możliwości

Konopie to roślina o szerokim zastosowaniu i długiej historii. Jak zapowiadają twórcy targów i jak sami domyślamy się tego z własnego doświadczenia, na Kanaba Fair pojawi się ponad 40 wyjątkowo ciekawych wystawców, zaangażowanych w branżę konopną. Ponieważ coraz częściej mówi się o niezwykle szerokim zastosowaniu tych roślin, także na najbliższych targach nie zabraknie przedstawicieli różnych gałęzi. Z pewnością będziemy mogli zapoznać się i kupić artykuły spożywcze, kosmetyki, suplementy diety, ubrania i wiele innych.

Kupuj i zdobywaj wiedzę

Kanaba Fair to nie tylko zakupy. To zdarzenie, które może stać się prawdziwą kopalnią wiedzy dla wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się o konopiach czegoś więcej. Będzie to bowiem niecodzienna okazja, by porozmawiać z prawdziwymi konopnymi pasjonatami i osobami czynnie zaangażowanymi w branżę konopną. Kanaba Fair jest w tym kontekście doskonałą przestrzenią wymiany cennej wiedzy i doświadczenia.

Marsz Wyzwolenia Konopi

Trzeba jeszcze wspomnieć, że w ten sam weekend, 19 maja 2018 roku odbywa się w Warszawie Marsz Wyzwolenia Konopi, którego trasa kończy się niedaleko Pikniku. Marsze Wyzwolenia Konopi już od wielu lat cieszą się dużą popularnością, skupiając osoby szczególnie zaangażowane w legalizację marihuany oraz wszelkie działania, prowadzące do zmian w obecnie obowiązującym prawie narkotykowym. Obydwa wydarzenia są dość mocno ze sobą powiązane i zdecydowanie warto pojawić się zarówno na jednym, jak i na drugim.

Jeśli więc jeszcze nie macie planów na najbliższy weekend, koniecznie spotkajcie się z nami na Kanaba Fair #3 – Piknik. Zapowiada się prawdziwa uczta dla zmysłów połączona ze sporą dawką wiedzy, a wszystko to w słonecznej, przyjaznej, letniej atmosferze.


Wysokiej jakości produkty z konopi zawierające CBD z pełnym spektrum kannabinoidów dostępne są w sklepie www.BioHemp.pl


Share Button
Avatar

marihuana.info.pl

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.).
Avatar

Latest posts by marihuana.info.pl (see all)

Avatar

marihuana.info.pl

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 37 = 43