Grupa Lux Med otwiera w Warszawie Poradnię Leczenia Marihuaną Medyczną

Grupa LUX MED otwiera pierwszą w Warszawie Poradnię Leczenia Marihuaną Medyczną. Placówka będzie się znajdować w szpitalu, przy ul. Puławskiej 455. Zarząd planuje otwarcie jeszcze w kwietniu.

Pierwsza placówka

To pierwsza tego typu placówka w Warszawie świadcząca usługi na bardzo wysokim poziomie. Poradnia będzie mieścić się w szpitalu, dzięki temu pacjenci będą mieli ułatwiony dostęp do fachowej wiedzy. Podniesie to zarazem kompetencje całego szpitala, a także wpłynie na jakość świadczonej opieki zdrowotnej.

Biohemp - pełne spectrum, full spectrum, olejki CBD, CBD oli

Grupa Lux MED składa się z wielu placówek, w tym kilka onkologicznych w samej stolicy. Poradnia Leczenia Marihuaną Medyczną to niewątpliwie niezbędny i przełomowy krok, który będzie wielką szansą dla wieli pacjentów.

grupa lux medDobra wiadomość

Medyczna do medycznego zastosowania została zalegalizowana w Polsce już 3 lata temu. Brakuje jednak państwowych programów szkoleniowych dla lekarzy i farmaceutów, a ci, którzy posiadają siedzę na temat terapii konopnych, zdobywają ją na własną rękę. To właśnie takie poradnie są miejscem, gdzie personel jest otwarty na pacjentów, który ewidentnie potrzebują pomocy… pomocy płynącej z natury

prezes lux medKonopie medyczne stosowane są jako terapia modyfikująca przebieg choroby, której celem jest uwolnienie od cierpienia przy jednoczesnej poprawie funkcjonowania i ogólnej jakości życia. Naszym pacjentom zapewnimy dostęp do najwyższej jakości produktów, które są przebadane laboratoryjnie, a cały proces leczenia odbywa się pod stałą kontrolą lekarza – Anna Rulkiewicz, prezes Grupy LUX MED.

Terapie konopne

Podobnych miejsc jak Poradnia Leczenia Marihuaną Medyczną z Warszawy pojawia się w Polsce więcej. Musi to wynikać z rosnącej potrzeby pacjentów, a więc wiedza o  medycznych właściwościach konopi bierze górę nad przekonaniem o demonicznych i narkotycznych roślinach. To bardzo ważne, aby szerzyć wiedzę o prozdrowotnych właściwościach konopi. Odpowiednie korzystanie z tej rośliny pozwala w naturalny sposób  przypadkach skutecznie zwalczyć dolegliwości. Często są to dolegliwości, na które medycyna nie znalazła jeszcze odpowiedzi

To właśnie takie poradnie pozwalają cierpiącym na powrót do zdrowia. W takich placówkach skutecznie można leczyć przewlekły ból, epilepsję, zaburzenia neurologiczne czy prowadzić terapie przeciwnowotworowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

− 2 = 7