Nie będę popierać produkcji marihuany w Polsce

Podczas wywiadu dla Polskiego Radia Wrocław, Prezes Prawa i Sprawiedliwości, Jarosław Kaczyński pytany na temat poparcia projektu ustawy o medycznej marihuanie, umożliwiającego w Polsce jej hodowlę oraz stosowanie odparł:

Zależy od tego, co w tym projekcie będzie. Jeżeli będzie chodziło o to, żeby marihuana mogła być stosowana leczniczo, a przynajmniej część lekarzy twierdzi, że to pomaga w pewnych wypadkach, to oczywiście nie mam nic przeciwko temu. Natomiast tam są też projekty dalej idące, chodzi o produkcje marihuany w Polsce, tutaj popierać tego nie będę. Nawet gdyby było wiele przypadków – a lekarze twierdzą, że nie jest ich wiele, w których ta marihuana jest potrzebna, to po prostu można to kupić.

W czwartek projekt w tej sprawie trafi do podkomisji, potem powinien trafić pod głosowanie do komisji zdrowia. Miejmy nadzieję że sprawa szybko się wyjaśni.

Biohemp - pełne spectrum, full spectrum, olejki CBD, CBD oli

źródło: radiowroclaw.pl
zdjęcie: Andrzej Owczarek (Radio Wrocław)

Redakcja
Redakcja

Redakcja

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody właściciela portalu zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

One thought on “Nie będę popierać produkcji marihuany w Polsce

  • Avatar
    24 stycznia 2017 at 11:26
    Permalink

    Oby szybko i z pozytywnym skutkiem….

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

60 − 57 =